Dom Gjovalin Simoni: meshtarёt nё kohёn kovid-19
Dom Gjovalin Simoni: meshtarёt nё kohёn kovid-19
17.06.2020 | 12:00
U mbajt sot në Shkodër pranё Seminarit Ndërdioqezan “Zoja e Këshillit të Mirë”
Auron Tare: Provat për Martin Camajn si agjent i UDB-së, do i marr kur të hapen dosjet e Beogradit
Auron Tare: Provat për Martin Camajn si agjent i UDB-së, do i marr kur të hapen dosjet e Beogradit
10.07.2020 | 12:00
Një ditë më parë kisha bërë një shkrim modest, si një reagim personal ndaj
Avokati amerikan: Serbia po fërkon duart pas akuzave naj Thaçit e Veselit
Avokati amerikan: Serbia po fërkon duart pas akuzave naj Thaçit e Veselit
01.07.2020 | 12:00
Avokati amerikan me prejardhje kroate, Luka Mishetiq, thotë se bërja publike
Kërkoj të bëhem Kryeministër, por e lus Zotin të mos bëhem
Kërkoj të bëhem Kryeministër, por e lus Zotin të mos bëhem
16.12.2019 | 00:00
Viteve të 90-ta ka ka pas marifet. Kur janë ndarë dashnorët e i kanë pyet
Injorantë të paguar nga Beogradi sulmojnë Skënderbeun!
Injorantë të paguar nga Beogradi sulmojnë Skënderbeun!
20.07.2017 | 12:00
Pikërisht në këtë kohë ka dalë në skenë lufta kundër Gjergj Kastriotit dhe
Çelësi kundër valës së dytë të Covid-19
Çelësi kundër valës së dytë të Covid-19
19.06.2020 | 12:00
Shumë shtete po dalin prej izolimit, edhe pse shumë ekspertë parashikojnë një
Pse është kaq e vështirë të reformohet policia amerikane
Pse është kaq e vështirë të reformohet policia amerikane
05.06.2020 | 10:18
Kur ka nisur të qarkullojë në rrjet filmimi që tregonte çastet e fundit të
Ardian Ndreca për Mustafa Nanon: Të mësosh historinë prej këtij mjerani, është si t’i kërkosh leksione Sudes për financat
Ardian Ndreca për Mustafa Nanon: Të mësosh historinë prej këtij mjerani, është si t’i kërkosh leksione Sudes për financat
18.07.2017 | 12:00
Ardian Ndreca ka reaguar ashpër ndaj Mustafa Nanos, pas deklaratave të këtij të
Letra e pronarit të hotelit të rrënuar: U turpëruam, kosovarët na thonë vëllezër e motra, por ne si i trajtuam
Letra e pronarit të hotelit të rrënuar: U turpëruam, kosovarët na thonë vëllezër e motra, por ne si i trajtuam
28.11.2019 | 00:00
Më poshtë gjeni një letër të shkruar nga një çam, autor që është pronar i një
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore! Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave