Pianistja e mirënjohur Lule Elezi emërohet Ambasadore e Paqes në rrjetin global GSFEN
Pianistja e mirënjohur Lule Elezi emërohet Ambasadore e Paqes në rrjetin global GSFEN 23.06.2020 | 09:48
Pianistja e mirënjohur Lule Elezi ka shënuar një tjetër sukses në karrierën e saj, duke u emëruar Ambasadore e Paqes e rrjetit të njohur global GSFEN, shkruan KultPlus.
 
Artistja që ditë më parë publikoi në Vjenë albumin e saj më të ri, përmes rrjetit social Facebook ka bërë të ditur emërimin, duke shprehur mirënjohe Prince Blessing Lawal për besimin e dhënë, si dhe për rekomandimin e Tahir Shabanit.
 
“Të dashur miq,
 
Jam shumë e lumtur që më datë 21 Qershor, Dita Botërore e Muzikës, u emërova Ambasadore e Paqes e rrjetit të mirënjohur global GSFEN!
 
I jam shumë mirënjohëse Prince Blessing Lawal për respektin dhe besimin që tregoi ndaj meje, duke më emëruar Ambasadore e Paqes!
 
Po ashtu, shfrytëzoj rastin t’i falenderohem për rekomandimin dhe përkrahjen e palodhshme z. Tahir Shabani!”, ka shkruar artistja Elezi. /KultPlus.com
 
 
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore! Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave