Papagalli më i veçantë në botë
Papagalli më i veçantë në botë
07.07.2020 | 11:21
Papagalli është shumë i rrallë dhe është i vetmi papagall alpine në botë.
Fotografi emocionuese nga lufta: Dy ushtarë të UÇK’së duke gatuar bukë
Fotografi emocionuese nga lufta: Dy ushtarë të UÇK’së duke gatuar bukë
01.07.2020 | 10:38
Një fotografi e ushtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), duke gatuar
Prezantuesja italiane jep përgjigje dinjitoze ndaj komentueses që i shkroi: ‘Sa shumë je plakur’
Prezantuesja italiane jep përgjigje dinjitoze ndaj komentueses që i shkroi: ‘Sa shumë je plakur’
22.06.2020 | 11:43
Personazhet publike kudo në botë janë ndër më të atakuarit kur vjen puna tek
Për herë të parë në 71 vjet, kopshti më i bukur i luleve në botë nuk ka vizitorë
Për herë të parë në 71 vjet, kopshti më i bukur i luleve në botë nuk ka vizitorë
20.06.2020 | 09:20
Nëse jeni një adhurues i luleve, me siguri keni dëgjuar për Kopshtet magjike
Dëmton lulen e fqinjit me top, fëmija i lë një letër dhe para për dëmshpërblim
Dëmton lulen e fqinjit me top, fëmija i lë një letër dhe para për dëmshpërblim
19.06.2020 | 00:00
Ishte duke lozur me top, kur aksidentalisht dëmtoi lulen në oborrin e fqinjit
Iu vdiqën tre fëmijët në aksident, pas një viti çifti lind trenjakë
Iu vdiqën tre fëmijët në aksident, pas një viti çifti lind trenjakë
14.06.2020 | 11:44
Chris dhe Lori Coble humbën tre fëmijët e tyre të vegjël, Kyle, Emma dhe Katie,
Gazetari ndërkombëtar që ia kishte shpëtuar jetën familjes Avdimetaj nga Deçani
Gazetari ndërkombëtar që ia kishte shpëtuar jetën familjes Avdimetaj nga Deçani
13.06.2020 | 11:54
Fotografia që u shkrep nga një gazetar ndërkombëtar ka mbetur përgjithmonë
‘Mendova se më dhanë fëmijën e gabuar’, kjo është historia e dy binjakëve më të veçantë ndonjëherë
‘Mendova se më dhanë fëmijën e gabuar’, kjo është historia e dy binjakëve më të veçantë ndonjëherë
26.05.2020 | 10:43
Këta 2 fëmijë mund të mos duken njësoj, por ndajnë një lidhje unike. Edhe pse
Historia e Fadil Ramës që ndihmon 92 vjeçaren serbe vërshon mediat nëpër botë
Historia e Fadil Ramës që ndihmon 92 vjeçaren serbe vërshon mediat nëpër botë
23.05.2020 | 10:10
Kosova shquhet për tolerancë fetare dhe ndëretnike. E rasti i Fadil Ramës që
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore! Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave