Kryeministri kërkon 1 minutë heshtje për nder të viktimave të masakrës së Srebrenicës
Kryeministri kërkon 1 minutë heshtje për nder të viktimave të masakrës së Srebrenicës
10.07.2020 | 23:02
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti në emër të Qeverisë së Kosovës, ka
KMDLNJ: Mosnderimi i viktimave të masakrës së Srebrenicës, solidarizim me krimin
KMDLNJ: Mosnderimi i viktimave të masakrës së Srebrenicës, solidarizim me krimin
10.07.2020 | 22:58
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave e të Lirive të Njeriut (KMDLNJ), i ka
OBM: Temperatura mesatare globale pritet të rritet me 1,5 gradë
OBM: Temperatura mesatare globale pritet të rritet me 1,5 gradë
10.07.2020 | 10:53
Temperatura mesatare globale pritet të tejkalojë nivelet paraindustriale, me 1,
‘Fëmijët i vrasin me plumba më të vegjël’: 6 fakte tronditëse rreth gjenocidit në Srebrenicë
‘Fëmijët i vrasin me plumba më të vegjël’: 6 fakte tronditëse rreth gjenocidit në Srebrenicë
10.07.2020 | 10:19
Gjenocidi i Srebrenicës është një krim lufte që ka ndodhur në korrik të vitit
Selia e Shenjtë: urgjent bashkëpunimi për të shpërngulurit e brendshëm
Selia e Shenjtë: urgjent bashkëpunimi për të shpërngulurit e brendshëm
10.07.2020 | 10:08
Fjala e Ivan Jurkovič, vëzhgues i përhershëm i Selisë së Shenjtë, në sesionin e
Clint Williamson: Nuk kishte prova për t’i ndjekur penalisht krerët e UÇK-së
Clint Williamson: Nuk kishte prova për t’i ndjekur penalisht krerët e UÇK-së
10.07.2020 | 09:38
Ish-kryeprokurori i Task Forcës Hetimore Speciale, Clint Williamson, që kishte
Hoti në Samitin e Parisit: Territori i Kosovës dhe Kushtetuta të paprekshme, marrëveshja finale për njohje dhe karrige në OKB
Hoti në Samitin e Parisit: Territori i Kosovës dhe Kushtetuta të paprekshme, marrëveshja finale për njohje dhe karrige në OKB
10.07.2020 | 09:04
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, sot ka marrë pjesë në Samitin e Parisit
Selimi: Çështja e Luginës të jetë temë e dialogut me Serbinë
Selimi: Çështja e Luginës të jetë temë e dialogut me Serbinë
09.07.2020 | 21:24
Përfshirja e Luginës së Preshevës në dialogun Kosovë-Serbi, ka qenë kërkesa
Apostolova e zhgënjyer që Kuvendi nuk po i ratifikon marrëveshjet ndërkombëtare
Apostolova e zhgënjyer që Kuvendi nuk po i ratifikon marrëveshjet ndërkombëtare
09.07.2020 | 21:21
Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Nataliya Apostolova, është
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore! Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Tost dietik integral me gjethe selinoje Mënyra e përgatitjes: Përhapni gjalpin e kikirikut mbi 2 fetat e bukës.
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!