Florian Marku fiton me nokaut në rundin e parë
Florian Marku fiton me nokaut në rundin e parë 11.11.2020 | 10:51
Boksieri shqiptar, Florian Marku, ka shënuar fitore me nokaut në rundin e parë kundër Muma Mweebas.
 
Meçi mes Markut dhe Mweembas është zhvilluar në Londër, në kategorinë velter.
 
Florian Marku e rrëzoi baksierinë Mweemba, tri herë në rundin e parë.
 
Kjo ishte fitoreja e shtatë në boksin profesionist, e pesta me nokaut, për Florian Markun.
 
28 vjeçari është duke zhvilluar karrierën e tij prej boksieri në Britaninë e Madhe.
 
Kurse, kundërshtari i tij i sotëm e ka pësuar humbjen e tij të dytë në karrierë, karshi katër fitoreve.
 
Video 
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave