Në Pejë vendoset gurthemeli i Qendrës nacionale të xhudos
Dita Ndërkombëtare e Joga-s
Zbulohet buceta e shtatores së ikonës së futbollit Fadil Vokrrit, skulptori Agron Blakqori: Në shtator do të jetë e gatshme
“We run together”: më 8 qershor nis ankandi i bamirësisë, promovuar nga Papa
Majlinda Kelmendi: Shtyrja e Lojërave Olimpike lajm i mirë për mua
Papa Françesku: "Sporti është një urë paqeje"
Moment historik: Kosova katër vjet më parë u pranua në FIFA
I riu nga Isniqi krijon palestrën me vegla druri dhe pajisje bujqësore
Fjalimi historik i Fadil Vokrrit para katër vjetëve, që bëri me lot të gjithë
Dita Ndërkombëtare e Sportit për Zhvillim dhe Paqe
Në Pejë vendoset gurthemeli i Qendrës nacionale të xhudos
Në Pejë vendoset gurthemeli i Qendrës nacionale të xhudos
24.06.2020 | 23:19
Pas shumë vitesh pritje, sot në Pejë është hedhur gurthemeli i Qendrës
Dita Ndërkombëtare e Joga-s
Dita Ndërkombëtare e Joga-s
21.06.2020 | 09:51
Data 21 qershor është shpallur si Dita Ndërkombëtare e Joga-s nga Kombet e
Zbulohet buceta e shtatores së ikonës së futbollit Fadil Vokrrit, skulptori Agron Blakqori: Në shtator do të jetë e gatshme
Zbulohet buceta e shtatores së ikonës së futbollit Fadil Vokrrit, skulptori Agron Blakqori: Në shtator do të jetë e gatshme
09.06.2020 | 11:38
Suksesi i futbollit të Kosovës, ka ardhur kryekëput falë legjendës së futbollit
“We run together”: më 8 qershor nis ankandi i bamirësisë, promovuar nga Papa
“We run together”: më 8 qershor nis ankandi i bamirësisë, promovuar nga Papa
05.06.2020 | 09:51
Përgjigjja solidare e sportit – sipas vlerave të Papës Françesku – kundër
Majlinda Kelmendi: Shtyrja e Lojërave Olimpike lajm i mirë për mua
Majlinda Kelmendi: Shtyrja e Lojërave Olimpike lajm i mirë për mua
31.05.2020 | 22:21
Pandemia e koronavirusit ka pezulluar të gjitha aktivitet sportivë në Kosovë,
Papa Françesku: "Sporti është një urë paqeje"
Papa Françesku: "Sporti është një urë paqeje"
21.05.2020 | 09:28
Një delegacion atletësh u takua dje me Papën Françesku pas audiencës së
Moment historik: Kosova katër vjet më parë u pranua në FIFA
Moment historik: Kosova katër vjet më parë u pranua në FIFA
13.05.2020 | 03:29
Katër vjet më parë, më 13 maj të vitit 2016, Kosovës iu realizua ëndrra e
I riu nga Isniqi krijon palestrën me vegla druri dhe pajisje bujqësore
I riu nga Isniqi krijon palestrën me vegla druri dhe pajisje bujqësore
12.05.2020 | 08:30
Mirland Gashi – djaloshi nga Isniqi e ka shfrytëzuar kohën e kaluar në izolim
Fjalimi historik i Fadil Vokrrit para katër vjetëve, që bëri me lot të gjithë
Fjalimi historik i Fadil Vokrrit para katër vjetëve, që bëri me lot të gjithë
03.05.2020 | 09:46
Në këtë datë u bë pranimi i Kosovës me të drejta të plota në UEFA, shtëpinë më
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore! Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave