“Psikopat, shpirtshitur”- burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit
“Psikopat, shpirtshitur”- burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit
19.02.2024 | 13:19
Hajrush Behluli, bashkëshorti i këngëtares Shkurte Fejza, ka reaguar ashpër
Skulptura e dragoit e realizuar me balonë shënon rekord të ri botëror
Skulptura e dragoit e realizuar me balonë shënon rekord të ri botëror
12.02.2024 | 03:21
Një skulpturë dragoi e realizuar me rreth 38 mijë balona në një qendër tregtare
Djaloshi britanik i zhdukur nga viti 2017, gjendet në Francë pasi ‘shëtiti në male për ditë të tëra’
Djaloshi britanik i zhdukur nga viti 2017, gjendet në Francë pasi ‘shëtiti në male për ditë të tëra’
15.12.2023 | 03:51
Një djalë 17-vjeçar britanik, i cili u zhduk në vitin 2017, është gjetur në
“Home Alone”, sa kushtojnë sot blerjet e Kevinit të vogël
“Home Alone”, sa kushtojnë sot blerjet e Kevinit të vogël
14.12.2023 | 13:21
Gjatë sezonit të Krishtlindjeve, përveç pemës, dritave dhe bukëve me xhenxhefil,
“Më ka marrë malli”, vajza 5-vjeçare izraelite rikthehet në kopsht pas lirimit nga terroristët e Hamasit
“Më ka marrë malli”, vajza 5-vjeçare izraelite rikthehet në kopsht pas lirimit nga terroristët e Hamasit
06.12.2023 | 15:30
Vajza 5-vjeçare izraelite, Emilia Aloni, e cila pas shtatë javësh robërie në
Lahaj: Tendencë e panevojshme në Kosovë, më shumë xhami sesa çerdhe
Lahaj: Tendencë e panevojshme në Kosovë, më shumë xhami sesa çerdhe
04.12.2023 | 01:59
Tenori i njohur kosovar, Ramë Lahaj ishte mysafir i kryeministrit të Shqipërisë
Një ditë pas Ditës së Flamurit, Drake sjell këngë ku ka të veshur xhaketë kuq e zi
Një ditë pas Ditës së Flamurit, Drake sjell këngë ku ka të veshur xhaketë kuq e zi
30.11.2023 | 01:35
Reperi dhe soul artisti Drake ka dhënë premier këngën e tij më të re ku gjatë
Këngëtarja rumune që mahniti me interpretimin “Mora Fjalë” vjen në Kosovë, viziton Prekazin
Këngëtarja rumune që mahniti me interpretimin “Mora Fjalë” vjen në Kosovë, viziton Prekazin
29.11.2023 | 03:04
Andreea Vilcan, këngëtare nga Rumania, ka publikuar ‘coverin’ e një prej
Atleti kosovar do të vrapojë nga Prishtina deri në Tiranë, Rama: Shprehje e dashurisë e respektit ndaj flamurit kombëtar
Atleti kosovar do të vrapojë nga Prishtina deri në Tiranë, Rama: Shprehje e dashurisë e respektit ndaj flamurit kombëtar
28.11.2023 | 03:59
Atleti Erzen Zyberaj do të vrapojë nga Prishtina në Tiranë “për ta nderuar
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave