Në bibliotekën në Bursa, mund të lexoni libra në shoqërinë e maceve
Në bibliotekën në Bursa, mund të lexoni libra në shoqërinë e maceve
07.05.2021 | 00:00
Dashuria për kafshët, veçanërisht macet, është e dukshme në të gjithë
Gjesti i ditës, zjarrëfikësit shpëtojnë një mace të varur në shtyllë elektrike
Gjesti i ditës, zjarrëfikësit shpëtojnë një mace të varur në shtyllë elektrike
04.05.2021 | 10:21
Zjarrëfikësit e Gjilanit janë përkujdesur për të bërë veprimin më të bukur të
Përse bebet në jetimore nuk qajnë?
Përse bebet në jetimore nuk qajnë?
03.05.2021 | 23:15
Pak kohë më parë një nënë nga Uganda zbuloi në rrjetin social Facebook arsyen e
Profesori që e zbuloi insektin në Bjeshkët e Nemuna, tregon pse vendosi ta quajë “Coronavirus”
Profesori që e zbuloi insektin në Bjeshkët e Nemuna, tregon pse vendosi ta quajë “Coronavirus”
25.04.2021 | 23:36
Profesori Halil Ibrahimi kaloi pesë vite studime për të arritur ta kompletonte
Historia e pabesueshme: Djalin 5-vjeçar e zuri gjumi në tren dhe humbi familjen, ribashkohet 25 vjet më vonë
Historia e pabesueshme: Djalin 5-vjeçar e zuri gjumi në tren dhe humbi familjen, ribashkohet 25 vjet më vonë
20.04.2021 | 11:09
Një djalë të vogël nga një familje e varfër në Indi e zuri gjumi në një tren
Ikballi që u shit nga babai: 12 vjeçari që luftoi për të drejtat e fëmijëve dhe u vra akoma pa u rritur
Ikballi që u shit nga babai: 12 vjeçari që luftoi për të drejtat e fëmijëve dhe u vra akoma pa u rritur
18.04.2021 | 00:00
Ikbal Masih nga Pakistani nuk qe si shumica e fëmijëve nëpër botë, po as rasti
E martuan kur i kishte 13 vjet, e moshuara nga Kaçaniku: Nuk do t’ia falë kurrë babës
E martuan kur i kishte 13 vjet, e moshuara nga Kaçaniku: Nuk do t’ia falë kurrë babës
17.04.2021 | 11:36
Njëjtë si dikur, edhe sot ditën e nis duke përgatitur mëngjesin. Vijnë punët e
24-vjeçari ia dhuron 17 mijë dollarë, i pastrehu shpërthen në lot
24-vjeçari ia dhuron 17 mijë dollarë, i pastrehu shpërthen në lot
31.03.2021 | 10:36
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Connecticut të SHBA-së, ku një i pastrehë
Cima pinte kafe çdo ditë në këtë tavolinë, kështu e veçuan sot atë
Cima pinte kafe çdo ditë në këtë tavolinë, kështu e veçuan sot atë
27.03.2021 | 12:00
Është varrosur tashmë humoristi i njohur shqiptar i cili vdiq si pasojë e
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave