Si të kujdesemi në dimër për Pelargonitë
Si të kujdesemi në dimër për Pelargonitë
27.02.2018 | 00:00
Lulet janë ato që e zbukurojnë ambientin ku jetojmë, qoftë në dhomë, qoftë në
Pema që prodhon 40 fruta të ndryshme, ja si u krijua
Pema që prodhon 40 fruta të ndryshme, ja si u krijua
19.01.2018 | 12:00
Në SHBA është krijuar një pemë e aftë që të prodhojë 40 fruta të ndryshme.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave