108 orë nën rrënoja, gjendet e gjallë foshnja dy-muajshe
108 orë nën rrënoja, gjendet e gjallë foshnja dy-muajshe 13.02.2023 | 01:56
108 orë ka qëndruar nën rrënoja foshnja që ka vetëm dy-muaj.
 
Por ajo është gjetur e gjallë në Turqi, pas tërmetit shkatërrues që la të vdekur mijëra persona.
 
Videon e ka publikuar ministri turk i shëndetësisë, Fakrettin Koca. /Express
 
Video
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave