Dashuria në frontin e luftës: Çifti ukrainas martohet në uniformë ushtarake
Dashuria në frontin e luftës: Çifti ukrainas martohet në uniformë ushtarake 07.03.2022 | 22:30
Një çift i ri është filmuar duke u martuar në frontin e luftës, veshur në uniformë ushtarake në Ukrainë.
 
Videoja e shpërndarë në media sociale, tregon dyshen me emrin Lesya dhe Valery duke festuar në afërsi të Kievit.
 
Lesya shihet me një buqetë lulesh në dorë.
 
Rusia nisi pushtimin e Ukrainës më 24 shkurt.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave