I riu gjerman vjen në Kosovë, tregon çfarë bleu me 10 euro në Prishtinë
I riu gjerman vjen në Kosovë, tregon çfarë bleu me 10 euro në Prishtinë 17.08.2023 | 04:58
I riu gjerman i njohur në rrjetin social TikTok me emrin “The german Alchemist:, eksploron botën nga ku vazhdimisht publikon pamje nga vizitat turistike të tij.
 
Në fillim të muajit qershor të këtij viti, ai erdhi në Kosovë për t’u njohur me kulturën shqiptare.
 
Nga këtu, publikoi disa video ku tregonte se si po i kalonte ditët.
 
Në njërën prej këtyre ditëve, ai në llogarinë e tij në TikTok publikoi një video ku tregonte se çfarë bleu në Prishtinë me vetëm 10 euro, nga ku u nda mjaft i kënaqur.
 
Video në vijim:
 
@thegermanalchemist
What can you buy for 10EUR in Pristina, Kosovo? Let’s find out.
#kosovo
#pristina
#travel
#food
#10eurochallenge
♬ Aesthetic – Tollan Kim
/GazetaSinjali/
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave