Distria e artë, triumfon ne finalen e Grand Slamit ne Gjeorgji
Distria e artë, triumfon ne finalen e Grand Slamit ne Gjeorgji 03.06.2022 | 00:00
Distria Krasniqi e ka fituar medaljen e artë në Grand Slamin e Tbilisit.
 
Ajo në finale mposhti Reka Pupp në kategorinë deri në 52 kilogramë.
 
Distria në finale shënoi fitore për vetëm një minutë e tetë sekonda.
 
Kampionia olimpike triumfoi në gjysmëfinale ndaj xhudistes franceze, Astride Gneto, duke e mposhtur pasi francezja u penalizua me tre kartonë të verdhë.
 
Kujtojmë se Distria Krasniqi është garuesja e vetme nga Kosova në këtë Grand Slam./GazetaSinjaliSporti/
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave