Driton Kuka shpallet trajneri më i mirë evropian për vajza
Driton Kuka shpallet trajneri më i mirë evropian për vajza 30.04.2022 | 11:06
Driton Kuka është shpallur trajneri më i mirë evropian i vajzave në vitin 2021.
 
Sot përveç medaljeve të garueseve kosovare gjatë Evropianit u shpallën më të mirët e Evropes për vitin 2021, shkruan Gazeta Express.
 
Aty, Driton Kuka fitoi çmimin e trajnerit më të mirë të vitit në konkurrencën e vajzave.
 
“Kënaqësi e veçantë! Në Ceremoni prezent edhe Ministri Çeku, Ambasadori Pllana, Kryetari i FXHK Agroni si dhe Kampionja jonë Majlinda! Si trener është arritja e vetme që se kam pasur në vitrinën e trenerit! Mirënjohës ekipit tim, që funksionon si familje e madhe! Mirënjohës Kampioneve Olimpike por edhe tjerëve …Jam krenar me të arriturat e nxënësve të mi për jetë”, shkroi ndër tjera Kuka në Facebook.
 
 
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave