Këto janë katër çiftet çerekfinaliste të “EURO 2024”
Këto janë katër çiftet çerekfinaliste të “EURO 2024” 03.07.2024 | 15:22
Ka përfunduar faza e 1/16-tës të Kampionatit Evropian.
 
Tashmë dihen tetë kombëtaret që e kanë siguruar plasmanin në çerekfinale.
 
Ata janë: Gjermania, Franca, Holanda, Portugalia, Spanja, Anglia, Zvicra dhe Turqia.
 
Do të jenë katër përballje tepër interesante, e vëmendje do të jetë në kryendeshjen Gjermani – Spanjë, që luhet të premten me fillim nga ora 18:00.
 
Çiftet çerekfinale:
 
Gjermani – Spanjë;
Portugali – Francë;
Angli – Zvicër; dhe
Holandë – Turqi.
 
Mbetet të shihet se cilat do të jenë katër ekipet fatlume që do të jenë në gjysmëfinale të ngjarjes më të rëndësishme në futbollin evropian./GazetaSinjali/
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave