Sefer Seferi shpallet kampion bote në UBO, fiton me nokaut
Sefer Seferi shpallet kampion bote në UBO, fiton me nokaut 19.06.2022 | 12:00
Të shtunën mbrëma, më 18 qershor, Sefer Seferi fitoi titullin e botës në peshën e kryqëzuar UBO, pasi mposhti rivalin nga Republika e Çekisë, Roman Kracik, që erdhi si zëvendësues i rivalit të njëmendtë nga fillimi, Christian Hiller, që mungoi për shkak të sëmundjes.
 
Seferi triumfoi me nokaut në rundin e tretë, në luftën e parë që nga viti 2020. Ai aktualisht ka një bilanc 25-3-1 të meçeve.
 
Shikoni videon e mëposhtme nga minuta 8:45 për ta parë nokautin.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave