UEFA dënon pushtimin rus dhe mbështet Ukrainën
UEFA dënon pushtimin rus dhe mbështet Ukrainën 24.02.2022 | 11:15
UEFA ka lëshuar një deklaratë zyrtare duke dënuar ashpër pushtimin rus të Ukrainës. “Ne qëndrojmë në solidaritet të plotë me komunitetin e futbollit në Ukrainë dhe jemi të gatshëm të ndihmojmë popullin ukrainas ”, thuhet në njoftim.
 
“Ne po e trajtojmë situatën me urgjencë dhe seriozitetin më të madh. Vendimet do të merren nga Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s dhe do të shpallen nesër . Organizimi i finales së Ligës së Kampionëve në veçanti do t’i hiqet Shën Petersburgut.
 
 
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave