Ambasada e ShBA-së uron Distria Krasniqin për medaljen e artë në Doha të Katarit
Ndërroi jetë Maradona, poeti i futbollit. Papa e kujton në lutje
E pagëzoi djalin në emrin e Maradonës, Ismet Munishi në zi pas vdekjes se tij
Bota kujton madhështinë e Maradonës
Reagon edhe Messi: Maradona është i përjetshëm
Yjet e basketbollit amerikan tek Papa kundër racizmit
Kuqezinjtë fitojnë miqësoren ‘vëllazërore’ kundër‘Dardanëve’
Florian Marku fiton me nokaut në rundin e parë
Dekreti i Ilir Metës mundësoi ngritjen e flamurit të Kosovës në sy të Putinit
Distria Krasniqi e bën krenare Kosovën: Renditet e para në botë për kategorinë e saj
Ambasada e ShBA-së uron Distria Krasniqin për medaljen e artë në Doha të Katarit
Ambasada e ShBA-së uron Distria Krasniqin për medaljen e artë në Doha të Katarit
12.01.2021 | 12:00
Ambasada e ShBA-ve në Kosovë ka uruar Distria Krasniqin për medaljen e artë të
Ndërroi jetë Maradona, poeti i futbollit. Papa e kujton në lutje
Ndërroi jetë Maradona, poeti i futbollit. Papa e kujton në lutje
26.11.2020 | 11:24
Bota e sportit në zi për vdekjen e futbollistit argjentinas, Diego Armando
E pagëzoi djalin në emrin e Maradonës, Ismet Munishi në zi pas vdekjes se tij
E pagëzoi djalin në emrin e Maradonës, Ismet Munishi në zi pas vdekjes se tij
26.11.2020 | 10:46
Trajneri i KF Ballkanit, Ismet Munishi ka ardhur me një homazh të veçantë për
Bota kujton madhështinë e Maradonës
Bota kujton madhështinë e Maradonës
26.11.2020 | 09:47
Argjentinasit janë rreshtuar në rrugët e Buenos Ajresit për t'i dhënë
Reagon edhe Messi: Maradona është i përjetshëm
Reagon edhe Messi: Maradona është i përjetshëm
25.11.2020 | 11:27
Lionel Messi i ka dërguar ngushëllime familjes dhe miqve të Diego Maradona pasi
Yjet e basketbollit amerikan tek Papa kundër racizmit
Yjet e basketbollit amerikan tek Papa kundër racizmit
24.11.2020 | 10:46
Papa Françesku priti në audiencë një delegacion nga Shoqata Amerikane e
Kuqezinjtë fitojnë miqësoren ‘vëllazërore’ kundër‘Dardanëve’
Kuqezinjtë fitojnë miqësoren ‘vëllazërore’ kundër‘Dardanëve’
11.11.2020 | 22:56
Kombëtarja shqiptare e ka fituar miqësoren vëllazërore kundër Kombëtares së
Florian Marku fiton me nokaut në rundin e parë
Florian Marku fiton me nokaut në rundin e parë
11.11.2020 | 10:51
Boksieri shqiptar, Florian Marku, ka shënuar fitore me nokaut në rundin e parë
Dekreti i Ilir Metës mundësoi ngritjen e flamurit të Kosovës në sy të Putinit
Dekreti i Ilir Metës mundësoi ngritjen e flamurit të Kosovës në sy të Putinit
29.10.2020 | 23:15
Dekretet e Ilir Metës i mundësuan Era Istrefit, Majlinda Kelmendit, Uta
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,