Shurupi i xhenxhefilit, si ta përgatisni për të trajtuar kollën
Shurupi i xhenxhefilit, si ta përgatisni për të trajtuar kollën
21.12.2019 | 11:27
Shurupi i xhenxhefilit mund të përgatitet mjaft lehtë dhe të befason me shijen
Si ta ulni tensionin e lartë të gjakut në mënyrë të shpejtë
Si ta ulni tensionin e lartë të gjakut në mënyrë të shpejtë
01.05.2020 | 18:34
Tensioni i lartë i gjakut është një problem shumë i përhapur shëndetësor.
Pastrimi me dy përbërës në zorrë shumë i mirë për shëndetin
Pastrimi me dy përbërës në zorrë shumë i mirë për shëndetin
31.03.2020 | 09:09
Disa nga pastrimet më të njohura kanë për qëllim detoksin e zorrës së trashë
Lëngu që për pak ditë ndryshon trupin
Lëngu që për pak ditë ndryshon trupin
26.02.2018 | 00:00
Veçanërisht gjatë verës, ne jemi të gjithë shumë të shqetësuar për peshën
Terapi kineze kundër sëmundjeve
Terapi kineze kundër sëmundjeve
15.02.2018 | 00:00
Lexoni në vijim se çka këshillon mjekësia kineze për ngritjen e imunitetit dhe
Mbrojtja nga koronavirusi: Infektologu kosovar tregon kur duhet të vendosni maskë
Mbrojtja nga koronavirusi: Infektologu kosovar tregon kur duhet të vendosni maskë
16.03.2020 | 21:30
Virusi Covid-19, ose i njohur ndryshe si koronavirus, ka ngjallur panik te
Cilat janë shenjat klinike të koronavirusit dhe çfarë duhet të bëni
Cilat janë shenjat klinike të koronavirusit dhe çfarë duhet të bëni
16.03.2020 | 21:26
Të gjitha ata persona që kanë ethe, kollë, dhe vështirësi në frymëmarrje duhet
Kura natyrale që shëron kollën dhe gripin
Kura natyrale që shëron kollën dhe gripin
15.02.2018 | 00:00
Stina e dimrit dihet që dobëson sistemin tonë imunitar, duke reduktuar praninë
Ilaqi në kushte shtëpie që përmirëson shikimin
Ilaqi në kushte shtëpie që përmirëson shikimin
14.02.2018 | 00:00
Ndërsa plakemi, trupi ynë po zvogëlon forcën dhe shumë probleme shëndetësore
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore! Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave