E pagëzoi djalin në emrin e Maradonës, Ismet Munishi në zi pas vdekjes se tij
E pagëzoi djalin në emrin e Maradonës, Ismet Munishi në zi pas vdekjes se tij 26.11.2020 | 10:46
Trajneri i KF Ballkanit, Ismet Munishi ka ardhur me një homazh të veçantë për Diego Maradonën.
 
Trajneri i Ballkanit, aq shumë ka qenë një fans i Maradonës saqë ka pagëzuar edhe djalin e tij me emrin e legjendës së futbollit modern.
 
“Lamtumirë  Mbret 👑 Sa e dashte futbollin , tregon pasioni që pate për lojën. Sa e dashte topin, tregon se ti nuk dite të jetosh pa topin  e njerëzit të keqpërdoren. Sa te dashta unë idolli im të tregon emri i birit tim. Se kush ishe ti për popullin tënd na tregon Argjentina këto dite kur të jep lamtumiren ty. Lamtumirë Diego Armando Maradona! Lamtumire pjesa më e mirë e fëmirisë dhe rinisë sime. Lamtumirë më i madhi i më të mëdhenjve i të gjitha kohërave”, ka shkruar ai.
 
Diego Maradona vdiq sot si pasojë e një arresti kardiorespiratorë në moshën 60 vjeçare në shtëpinë e tij në Tigres në Buenos Aires. /GazetaExpress/
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave