Reagon edhe Messi: Maradona është i përjetshëm
Reagon edhe Messi: Maradona është i përjetshëm 25.11.2020 | 11:27
Lionel Messi i ka dërguar ngushëllime familjes dhe miqve të Diego Maradona pasi ish-sulmuesi i Napolit ndërroi jetë sot (e mërkurë).
 
Maradona u nda nga jeta pas një sulmi në zemër në moshën 60-vjeçare duke lënë të pikëlluar shumë njerëz të sportit.
 
Pas reagimit të disa figurave të njohura sportive, tani edhe Messi ka nderuar legjendën e ndjerë, Maradona, të cilin e cilësoi si të përjetshëm.
 
“Një ditë shumë e trishtuar për të gjithë Argjentinasit dhe për futbollin”,
 
“Ai na lë por nuk largohet, sepse Diego është i përjetshëm”.
 
“Unë i ruaj të gjitha momentet e bukura që kam jetuar me të dhe kam dashur të shfrytëzoj rastin për t’i dërguar ngushëllime familjes dhe miqve të tij”.
 
“PREHU NE PAQE”, ka shkruar Messi në profilin e tij privat në Instagram. /Telegrafi/
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave