Dom Gjovalin Simoni: meshtarёt nё kohёn kovid-19
Dom Gjovalin Simoni: meshtarёt nё kohёn kovid-19
17.06.2020 | 12:00
U mbajt sot në Shkodër pranё Seminarit Ndërdioqezan “Zoja e Këshillit të Mirë”
Dom Artur Kola doktoron nё tё drejtёn kanonike tё Kishёs me “Mbrojtja e lirisё fetare nё Shqipёri’
Dom Artur Kola doktoron nё tё drejtёn kanonike tё Kishёs me “Mbrojtja e lirisё fetare nё Shqipёri’
03.06.2020 | 00:00
Pas katër vjet sdudimesh pranë Universitetin Papnor tё Lateranit në Romë, mё 3
“Gofundme”: të ndihmojmë shkollën “Cor Jesu” në Shkodër. Flet motër Angjelina Gilaj
“Gofundme”: të ndihmojmë shkollën “Cor Jesu” në Shkodër. Flet motër Angjelina Gilaj
04.05.2020 | 12:00
Të ndihmojmë shkollën katolike "Cor Jesu" të motrave Apostulle të Zemrës së
Imzot Gjergj Meta komenton Letrën e ipeshkvijve shqiptarë për autoritetet: varfëria nuk zgjidhet me shpërndarje pakosh
Imzot Gjergj Meta komenton Letrën e ipeshkvijve shqiptarë për autoritetet: varfëria nuk zgjidhet me shpërndarje pakosh
03.05.2020 | 12:00
I kthehemi sot, Letrës së ipeshkvijve shqiptarë për autoritetet, me të cilën ju
Imzot Gjergj Meta: Në kohën e Kovid-19 mos të harrojmë Zotin e të afërmin
Imzot Gjergj Meta: Në kohën e Kovid-19 mos të harrojmë Zotin e të afërmin
25.04.2020 | 12:00
Imzot Gjergj Meta: Nga eksperienca me kovid-19, pohon imzot Gjergj Meta, të
Motёr Drita Paloka, dëshmitare e dashurisë së Krishtit Ngjallur
Motёr Drita Paloka, dëshmitare e dashurisë së Krishtit Ngjallur
16.04.2020 | 12:00
Ndërroi jetë të Premten e Madhe të Pashkëve, më 10 prill 2020 motër Drita
Migranti i ri, i edukuar me ateizmin, emërohet ipeshkëv!
Migranti i ri, i edukuar me ateizmin, emërohet ipeshkëv!
15.04.2020 | 08:49
Historia e don Arjan Dodajt, ipeshkvit të ri, që erdhi në Itali me barkat e
Mesazhi i Pashkëve i imzot Ottavio Vitale-s: Zoti na kërkon ta jetojmë Fjalën e Tij
Mesazhi i Pashkëve i imzot Ottavio Vitale-s: Zoti na kërkon ta jetojmë Fjalën e Tij
11.04.2020 | 10:56
“T’i ndajmë mundimet tona me Zotin e t’ia ofrojmë gjithçka Atij, që të
“Për shumë vjet Pashkët”, urim për të lëvizur gurin e varrit nga shpirti: ky mesazhi i imzot Simon Kullit
“Për shumë vjet Pashkët”, urim për të lëvizur gurin e varrit nga shpirti: ky mesazhi i imzot Simon Kullit
11.04.2020 | 10:52
“Vdekja nuk ka më pushtet mbi ne”: kjo është vetëdija me të cilën ipeshkvi i
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore! Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave