Ky është kulmi i marrëzisë, kongresmeni demokrat: Disa anëtarë të Dhomës mund të jenë bashkë-komplotistë të Trump në nxitjen e trazirave
Ky është kulmi i marrëzisë, kongresmeni demokrat: Disa anëtarë të Dhomës mund të jenë bashkë-komplotistë të Trump në nxitjen e trazirave 13.01.2021 | 22:16
Kongresmeni Cedric Richmond, një demokrat nga Luiziana, ka thënë se disa nga ligjvënësit e tjerë "mund të jenë bashkë-komplotistë" të Presidentit Donald Trump në nxitjen e trazirave të fundit në Kapitol.
 
Ai ka akuzuar Trumpin, se ka drejtuar ata që të marshonin drejt Kapitolit, raporton CNN, përcjell Bota sot.
 
"Presidenti Trump vuri në dukje terroristët e brendshëm duke thënë, qëndroni prapa dhe qëndroni pranë. Ai më pas i thirri ata në DC, i drejtoi ata të marshonin në Kapitol. Dhe pastaj ai u ul përsëri dhe pa vëzhgimin e kryengritjes", ka thënë ai.
 
Richmond vazhdoi:
 
"Disa nga kolegët e mi, disa prej të cilëve mund të jenë bashkë-komplotistë në përpjekjen e tyre të fundit për të qetësuar dhe kënaqur këtë president të papërshtatshëm sugjerojnë që ne nuk duhet ta dënojmë atë për të unifikuar vendin. Ky është kulmi i marrëzisë", ka deklaruar Richmond./BS
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore! Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Tost dietik integral me gjethe selinoje Mënyra e përgatitjes: Përhapni gjalpin e kikirikut mbi 2 fetat e bukës.