“Fitorja në atdhe peshon ndryshe”, reagon Akili pas medaljes së artë në Prishtinë
“Fitorja në atdhe peshon ndryshe”, reagon Akili pas medaljes së artë në Prishtinë 20.12.2023 | 02:18
Xhudisti Akil Gjakova fitoi medaljen e artë në Kampionatin Evropian të xhudos, që u mbajt në Prishtinë të shtunën e 16 dhjetorit.
 
Kosova u paraqit me katër xhudistë në këtë garë, ku Dardan Cena, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova u stolisën me medalje të bronztë, ndërsa Akili morri medaljen e artë.
 
E pas këtij suksesi, përmes një postimi në “Facebook”, Akili tani ka reaguar pas suksesit në Prishtinë.
 
“Fitorja në atdhe peshon ndryshe! Kosova ime. Faleminderit për përkrahjen të gjithëve”, shkroi Akili në “Facebook”, ku në postin e tij bashkëngjiti edhe një video të finales ku e siguroi medaljen e artë.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave