Futboll perfekt e pa gabime: Topi i Euro 2024 me çip, përcakton pozicionet jashtë loje e prekjet me dorë
Zyba: Kosova dhe tifozët meritojnë më shumë, ëndërronim kualifikimin
Kosova triumfon ndaj Izraelit
Lionel Messi vazhdon serinë rekord, fiton "Topin e Artë" për herën e 8 në karrierë
Kosova e treta në Botërorin e karatesë
Shqiptarët drejt ‘EURO 2024’: Shqipëria dhe Kosova shënojnë fitore, ‘kuqezinjtë’ gati të prenë biletën për Berlin
Ëndrra vazhdon/ Kosova përballet sot me Rumaninë
Hapen Lojërat Mesdhetare, parakalojnë sportistët e Kosovës
HISTORIKE: Kosova, organizatore e Lojërave Mesdhetare Prishtina 2030
Kosova ndahet baras me Zvicrën, Vedat Muriqi barazon në fund të ndeshjes
Dita Ndërkombëtare e Joga-s
Dita Ndërkombëtare e Joga-s
21.06.2020 | 09:51
Data 21 qershor është shpallur si Dita Ndërkombëtare e Joga-s nga Kombet e
Getta Beqa përfaqëson Kosovën në Kampionatin Botëror të Fitnessit në Pekin
Getta Beqa përfaqëson Kosovën në Kampionatin Botëror të Fitnessit në Pekin
16.11.2018 | 11:50
Atletja dhe kampionja botërore e Fitnessit Getta Beqa, ka udhëtuar për ne Pekin
Çiklistët që po ndriçojnë Prishtinën
Çiklistët që po ndriçojnë Prishtinën
30.10.2018 | 02:55
Nëse doni një ambient të pastër, filloni me një mendje të pastër, aty fillon
Maratona e Londrës thyen rekord për të hollat e mbledhura për bamirësi
Maratona e Londrës thyen rekord për të hollat e mbledhura për bamirësi
20.09.2018 | 16:01
Vrapuesit e këtij viti në Maratonën e Londrës kanë mbledhur 84.21 milionë
Erudit Rysha, rekordmeni më i ri i Kosovës në atletikë
Erudit Rysha, rekordmeni më i ri i Kosovës në atletikë
19.09.2018 | 03:25
Është fjala për Erudit Rysha, i cili bëhet bartës i dy rekordeve të rëndësishme
Maratona e Berlinit thyen rekord me 44 mijë pjesëmarrës në garë
Maratona e Berlinit thyen rekord me 44 mijë pjesëmarrës në garë
13.09.2018 | 10:39
Pas pretendentit kryesor për kategorinë e meshkujve, Eliud Kipchoge dhe yllit
Lekë Tërmkolli, ushtrimet e kondicionit dhe efekti i tyre
Lekë Tërmkolli, ushtrimet e kondicionit dhe efekti i tyre
06.05.2018 | 03:05
Klan Kosova sjell profilin e Lekë Tërmkollit, njeriut që po ngritë kapacitetet
Klubi i parë i licencuar në CrossFit
Klubi i parë i licencuar në CrossFit
28.03.2018 | 11:06
Këtu mund te shihni çfarë sporti është CrossFit, karakteristikat e tij dhe
Vrapimi ndihmon në ruajtjen e kujtesës tuaj dhe lufton stresin
Vrapimi ndihmon në ruajtjen e kujtesës tuaj dhe lufton stresin
28.02.2018 | 10:29
Vrapimi mund të jetë përgjigja për të vrapuar në kujtesën tuaj pasi kërkimet e
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave