Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme
29.12.2020 | 08:49
Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme
19.10.2019 | 11:27
Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese.
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi
08.07.2019 | 12:00
Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë
02.08.2018 | 09:34
Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël!
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël!
02.08.2018 | 09:10
Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e
Supë me patate dhe selino
Supë me patate dhe selino
11.10.2019 | 03:44
Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë
Pastë me spinaq e djath
Pastë me spinaq e djath
11.09.2020 | 12:00
Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle
Tost dietik integral me gjethe selinoje
Tost dietik integral me gjethe selinoje
11.10.2019 | 03:41
Mënyra e përgatitjes: Përhapni gjalpin e kikirikut mbi 2 fetat e bukës.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave