Uthull molle me sodë buke për kolesterolin, tretjen dhe veshkat
Uthull molle me sodë buke për kolesterolin, tretjen dhe veshkat
06.01.2021 | 22:23
Uthullën dhe sodën e bukës mund ta përdorni për të zmbrapsur një sërë
Shurupi i xhenxhefilit, si ta përgatisni për të trajtuar kollën
Shurupi i xhenxhefilit, si ta përgatisni për të trajtuar kollën
21.12.2019 | 11:27
Shurupi i xhenxhefilit mund të përgatitet mjaft lehtë dhe të befason me shijen
Lëngu që për pak ditë ndryshon trupin
Lëngu që për pak ditë ndryshon trupin
26.02.2018 | 00:00
Veçanërisht gjatë verës, ne jemi të gjithë shumë të shqetësuar për peshën
Liker nga bima e murrizit, që i bën mirë zemrës
Liker nga bima e murrizit, që i bën mirë zemrës
20.11.2020 | 10:26
Murrizi konsiderohet bima ndër më shërueses në botë. Kjo shkurre stimulon
Pija që shëron disa sëmundje
Pija që shëron disa sëmundje
23.10.2020 | 03:19
Me këtë pije magjike, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore.
Terapi kineze kundër sëmundjeve
Terapi kineze kundër sëmundjeve
15.02.2018 | 00:00
Lexoni në vijim se çka këshillon mjekësia kineze për ngritjen e imunitetit dhe
Pse duhet ta pini çdo mëngjes çajin e hudhrës?
Pse duhet ta pini çdo mëngjes çajin e hudhrës?
23.10.2020 | 15:17
Në shumë vende të largëta të botës, njerëzit pohojnë efikasitetin e çajit të
Kura natyrale që shëron kollën dhe gripin
Kura natyrale që shëron kollën dhe gripin
15.02.2018 | 00:00
Stina e dimrit dihet që dobëson sistemin tonë imunitar, duke reduktuar praninë
Ilaqi në kushte shtëpie që përmirëson shikimin
Ilaqi në kushte shtëpie që përmirëson shikimin
14.02.2018 | 00:00
Ndërsa plakemi, trupi ynë po zvogëlon forcën dhe shumë probleme shëndetësore
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,