Botërori 2026, FIFA zyrtarizon logon
Krenari/Distria Krasniqi prek majën, renditet e para në botë në renditje ne xhudos
E jashtëzakonshme, Haxhi Krasniqi e detyron boksierin belg ta dorëzojë meçin
Trepça e fiton Kupën e Kosovës, mposht në finale Prishtinën
Distria Krasniqi rrëmbeu të artën në Paris, Kuka: Zemra e Parisit sot për herë të 7 flet shqip
Messi shpallet lojtari më mirë në Botërorin "Qatar 2022"
Mbappe merr Këpucën e Artë pasi shënoi tetë gola
Komentatori argjentinas në lot dhe me zë të lartë në komentim direkt të finales
Deschamps: Thuajse ishim kampionë, por e urojmë Argjentinën
Shaqiri e Xhaka ia tregojnë vendin Serbisë, e dërgojnë në shtëpi
Botërori 2026, FIFA zyrtarizon logon
Botërori 2026, FIFA zyrtarizon logon
18.05.2023 | 15:57
Kupa e Botës 2026 ka nisur. Në Los Angelos u prezantua logoja dhe sllogani i
Krenari/Distria Krasniqi prek majën, renditet e para në botë në renditje ne xhudos
Krenari/Distria Krasniqi prek majën, renditet e para në botë në renditje ne xhudos
16.05.2023 | 15:32
Distria Krasniqi ka bërë krenar shqiptarët me arritjen e saj. Pas medaljeve të
E jashtëzakonshme, Haxhi Krasniqi e detyron boksierin belg ta dorëzojë meçin
E jashtëzakonshme, Haxhi Krasniqi e detyron boksierin belg ta dorëzojë meçin
25.02.2023 | 12:00
Ka përfunduar meçi ndërmjet Haxhi Krasniqit dhe Timur Nikarkhoev në ‘Audi Dome’
Trepça e fiton Kupën e Kosovës, mposht në finale Prishtinën
Trepça e fiton Kupën e Kosovës, mposht në finale Prishtinën
23.02.2023 | 16:28
Trepça e ka fituar Kupën e Kosovës, pasi në finale e mposhti Sigal Prishtinën,
Distria Krasniqi rrëmbeu të artën në Paris, Kuka: Zemra e Parisit sot për herë të 7 flet shqip
Distria Krasniqi rrëmbeu të artën në Paris, Kuka: Zemra e Parisit sot për herë të 7 flet shqip
06.02.2023 | 04:12
Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi, ka fituar sot medaljen e artë në Grand
Messi shpallet lojtari më mirë në Botërorin "Qatar 2022"
Messi shpallet lojtari më mirë në Botërorin "Qatar 2022"
19.12.2022 | 15:41
Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë i turneut në Botërorin "Qatar
Mbappe merr Këpucën e Artë pasi shënoi tetë gola
Mbappe merr Këpucën e Artë pasi shënoi tetë gola
19.12.2022 | 12:00
Kylian Mbappe ia ka dalë ta marrë Këpucën e Artë si golashënuesi më i mirë në
Komentatori argjentinas në lot dhe me zë të lartë në komentim direkt të finales
Komentatori argjentinas në lot dhe me zë të lartë në komentim direkt të finales
19.12.2022 | 03:38
Komentatori argjentinas, Andres Cantor, i cili ishte në komentim të finales së
Deschamps: Thuajse ishim kampionë, por e urojmë Argjentinën
Deschamps: Thuajse ishim kampionë, por e urojmë Argjentinën
19.12.2022 | 00:00
Në konferencë për shtyp, pas finales së humbur në mënyrë dramatike kundër
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave