Foda e nis me ‘këmbë të mbarë’ te Kosova, fiton ndaj Armenisë në miqësore
Donjeta Sadiku bën historinë, i siguron Kosovës medalje botërore në boks
Historike, Kosova arrin kualifikimin në Kampionatin Botëror të hendbollit
Flamuri i Kosovës më lartë se ai i Serbisë, “çmenden” mediat serbe
Franco Foda: Do të jetoj në Prishtinë, bashkërisht do të kemi sukses
Synon botërorin në ski, Lara Gut-Behrami: Më ka ndihmuar bashkëshorti
Nis ndërtimi i stadiumit olimpik ‘Adem Jashari’ në Mitrovicë, pritet të jetë i kategorisë 4 sipas standardeve të UEFA-s
Shorti i Ligës së Kombeve, këta janë kundërshtarët e Kosovës
Distria Krasniqi e fiton medaljen e artë në Grand Slamin e Parisit
Krerët e FFK-së dhe FSHF-së të pikëlluar nga vdekja e Franz Beckenbauer
Dita Botërore e Meditimit
Dita Botërore e Meditimit
21.05.2021 | 00:00
Kur bota përreth jush është e mbushur me çmenduri, dhe nuk mund të duket sikur
Kard. Ravasi: Natyra na ofron pushimet e trupit dhe të shpirtit
Kard. Ravasi: Natyra na ofron pushimet e trupit dhe të shpirtit
04.07.2018 | 10:56
Mendimi i kardinali Ravasit për përshpirtërinë e natyrës e të malit. Në muajt
Meditim për kohën në ditën e parë të Vitit të Ri!
Meditim për kohën në ditën e parë të Vitit të Ri!
01.01.2018 | 00:00
Meditim për kohën në ditën e parë të Vitit të Ri! Mijëra mendime ziejnë sot në
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave