Rreth nesh
Rreth nesh 27.11.2017 | 12:00
Shumë medie e portale në një portal të vetëm. mrika.info përvec materialeve origjinale eksploron nëpër medie e portale të ndryshme dhe përzgjedh shkrime, intervista, opinione, artikuj e materiale me interes për publikun nga të gjitha fushat e jetës. Këto dhe të tjera i vendos të paprekura, përfshirë edhe burimin përkatës dhe ia ofron publikut të cilit i kanë shpëtuar pa i parë e lexuar. Ky portal nuk është profitabil, por pasqyron vullnetin e mirë nga puna mediale.
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave