Mbledhja e përbashkët e 2 qeverive në Shkup, Rama pritet me ceremoni zyrtare nga Kovaçevski
Mbledhja e përbashkët e 2 qeverive në Shkup, Rama pritet me ceremoni zyrtare nga Kovaçevski
14.11.2022 | 01:43
Kryeministri Edi Rama dhe delegacioni i qeverisë shqiptare janë pritur me
Mbi tri orë protestë para Kryeministrisë, Berisha e Meta paralajmërojnë Ramën: Do jesh shumë shpejt para drejtësisë. Të pret burgu!
Mbi tri orë protestë para Kryeministrisë, Berisha e Meta paralajmërojnë Ramën: Do jesh shumë shpejt para drejtësisë. Të pret burgu!
12.11.2022 | 12:00
Është mbajtur sot në Tiranë protesta e opozitës së bashkuar. Mbi 3 orë
Imzot Arjan Dodaj: shenjtёrorja e Nënë Terezёs nё Tiranё, vend shtegtimi, besimi, reflektimi e vëllazërimi
Imzot Arjan Dodaj: shenjtёrorja e Nënë Terezёs nё Tiranё, vend shtegtimi, besimi, reflektimi e vëllazërimi
30.09.2022 | 03:40
Kryedioqeza e Tiranё-Durrёsit organizoi njё moment tё bukur lutjeje pёr paqe,
ShBA dënon sulmin ndaj ‘TIMS’: Keqdashës, po mbështesim Shqipërinë për rikthimin e sistemit
ShBA dënon sulmin ndaj ‘TIMS’: Keqdashës, po mbështesim Shqipërinë për rikthimin e sistemit
12.09.2022 | 02:51
Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë dënuar sulmin kibernetik të Iranit ndaj
Mali i Zi, ceremoni përkujtimore për viktimat e tragjedisë
Mali i Zi, ceremoni përkujtimore për viktimat e tragjedisë
15.08.2022 | 15:29
Një ceremoni përkujtimore u mbajt të dielën në Cetinje të Malit të Zi për ata
Bajram Begaj zgjidhet President i Republikës
Bajram Begaj zgjidhet President i Republikës
04.06.2022 | 00:00
Ish-Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura, Bajram Begaj,
Mes trëndafilave të bardhë: Bujar Nishani përcillet me ceremoni shtetërore
Mes trëndafilave të bardhë: Bujar Nishani përcillet me ceremoni shtetërore
02.06.2022 | 04:20
Duke nisur nga ora 10:00 e paradites së të enjtes në ambientet e Presidencës
Ministri Shqiptar i Punëve të Jashtme i Maqedonisë së Veriut Bujar Osmani takim historik me Papën në audiencën e tij
Ministri Shqiptar i Punëve të Jashtme i Maqedonisë së Veriut Bujar Osmani takim historik me Papën në audiencën e tij
30.05.2022 | 01:07
Takimet me Papën në audiencën e Tij në Selinë e Shenjtë në Vatikan, përbëjnë
Berisha për Nishanin: Burrështetas i shquar, përfaqësoi kombin me dinjitet
Berisha për Nishanin: Burrështetas i shquar, përfaqësoi kombin me dinjitet
28.05.2022 | 12:00
Sot ka vdekur në moshën 55 vjeçare ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore! Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Tost dietik integral me gjethe selinoje Mënyra e përgatitjes: Përhapni gjalpin e kikirikut mbi 2 fetat e bukës.