Foda e nis me ‘këmbë të mbarë’ te Kosova, fiton ndaj Armenisë në miqësore
Foda e nis me ‘këmbë të mbarë’ te Kosova, fiton ndaj Armenisë në miqësore 22.03.2024 | 00:00
Kombëtarja e Kosovës ka shënuar fitore ndaj Armenisë sonte.
 
Dardanët triumfuan minimalisht 0:1 në udhëtim në ndeshjen miqësore ndaj armenëve.
 
Ishte Milot Rashica i cili realizoi në minutën e 25-të të takimit.
 
Ishte një depërtim i bukur i Zhegrovës, teksa goditja e tij preku shtyllën, për t’iu kthyer më pas Rashicës.
 
Zhegrova ndërkohë pati një paraqitje fantastike.
 
Kësisoj, Franco Foda e nis me fitore aventurën e re si trajner i Kosovës.
 
Pas 4 ditësh, Kosova përballet në Budapest me Hungarinë në ndeshjen e dytë miqësore për këtë muaj./GazetaSinjali/
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave