Kompletohen çiftet e 1/8 së finales në Euro 2024
Kompletohen çiftet e 1/8 së finales në Euro 2024 27.06.2024 | 00:00
Janë kompletuar çiftet e 1/8 së finales në Kampionatin Evropian.
 
Portugalia, Turqia dhe Gjeorgjia janë skuadrat e fundit që e siguruan kualifikimin tutje, shkruan Gazeta Express.
 
Përveç këtyre, tutje janë kualifikuar edhe Spanja, Gjermania, Franca, Rumania, Austria, Anglia, Zvicra, Danimarka, Sllovenia, Belgjika, Holanda, Sllovenia dhe Italia.
 
Ndërsa, këto do të jenë çiftet e 1/8 së finales:
 
Spanja – Gjeorgjia
Gjermania – Danimarka
Portugalia – Sllovenia
Franca – Belgjika
Rumania – Holanda
Austria – Turqia
Anglia – Sllovakia
Zvicra – Italia
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave