“Kosova është zemra e Shqipërisë”, pamje nga festa e lojtarëve kuqezi pas fitores ndaj Ishujve Faroe
“Kosova është zemra e Shqipërisë”, pamje nga festa e lojtarëve kuqezi pas fitores ndaj Ishujve Faroe 20.06.2023 | 12:00
Kombëtarja e Shqipërisë ka fituar mbrëmë ndaj Ishujve Faroe me rezultatin 1-3 në një transfertë shumë të vështirë.Lojtarët kuqezi të drejtuar nga Sylvinho ishin të disponuar për lojë, me ç’rast edhe morën fitoren me golat e Nedim Bajramit, Kristjan Asllanit dhe Ernest Muçit.
 
Pas ndeshjes kishte festë të madhe në hotelin ku ishte e vendosur kombëtarja, ku lojtarët bashkë me disa tifozë po këndonin dhe festonin për tre pikët e fituara.Në një video të siguruar nga ‘GazetaBlic Sport’, shihet kur lojtarët e kombëtares shqiptare janë shumë të lumtur dhe bashkë me tifozët brohorasin: “Kosova është zemra e Shqipërisë”.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave