Komentatori argjentinas në lot dhe me zë të lartë në komentim direkt të finales
Komentatori argjentinas në lot dhe me zë të lartë në komentim direkt të finales 19.12.2022 | 03:38
Komentatori argjentinas, Andres Cantor, i cili ishte në komentim të finales së madhe të Botërorit të këtij viti, u çmend dhe me të drejtë.
 
Pas penalltisë në kohë të Montiel-it që i dha skuadrës së Lionel Messit trofeun e lakmuar pas 36 vitesh, gazetari u “çmend”, duke festuar me gjithë zemër, duke bërtitur dhe qarë në të njëjtën kohë.
 
Commentator Andres Cantor, who was born in Argentina and moved to US in his teens, cries after the final goal pic.twitter.com/OimJ9lbTwI
 
— Historic Vids (@historyinmemes) December 18, 2022
 
Andrés Cantor calling Argentina win the World Cup.
 
All the feels.
 
pic.twitter.com/qzeqwP4u9W
 
— Barstool Sports (@barstoolsports) December 18, 2022
 
Video 
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave