Pritje madhështore për Messin
Pritje madhështore për Messin 11.08.2021 | 12:00
Lionel Messi është prezantuar te Paris Saint Germain.
 
Teksa ai prezantohej në Parc des Princes dhe bëri konferencën e parë për media si lojtar i PSG-së, jashtë ishin mbledhur mijëra tifozë të klubit, që prisnin me padurim të shihnin idhullin e tyre të ri.
 
Pas prezantimit, Messi doli dhe i përshëndeti tifozët jashtë Parc des Princes, aty ku për dy vite do të tentojnë të jap më të mirë për të fituar trofe.
 
Dëshira e Messit është të fitojë Champions League, njëjtë edhe dëshira e PSG-së, kështu që kanë bashkuar armët për të shkruar historinë. /Gazeta Express/
 
Video 
 
 
List of videos
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,