Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme
29.12.2020 | 08:49
Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për
Pastë me spinaq e djath
Pastë me spinaq e djath
11.09.2020 | 12:00
Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore!
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore!
09.12.2019 | 23:13
Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Pite shumë e shijshme me mollë, arra dhe çokollata
Pite shumë e shijshme me mollë, arra dhe çokollata
02.08.2018 | 09:31
Gatuajeni këtë pite të thjeshtë dhe të shijshme.
Kek i thjeshtë me portokall
Kek i thjeshtë me portokall
18.03.2018 | 18:44
Ne u sjellim një kek të ëmbël mesatarisht, i cili përshtatet me çaj njashtu
Toptha me Rrush të thatë dhe Çokollatë të zezë
Toptha me Rrush të thatë dhe Çokollatë të zezë
13.09.2017 | 12:00
Me anë të kësaj recete dhe produkteve cilësore të Neranxit ju do të mund të
Manchmelow
Manchmelow
11.09.2017 | 00:00
Ky kek është shumë i thjeshtë për t’u përgatitur dhe nuk kushton. Çdo njeri që
Pana Cotta me Çokollatë dhe Krem luleshtrydhesh
Pana Cotta me Çokollatë dhe Krem luleshtrydhesh
13.09.2017 | 12:00
E lehtë dhe shumë e shijshme. Kjo recetë e panna cotta-s do t’ju shoqërojë
Galetë milionerësh
Galetë milionerësh
18.06.2017 | 00:00
Këta katrorë të butë, kanë për bazë brumë me gjalpë të pakripë, teksa karamelja
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave