“Rroftë Kosova”, Kiana Kryeziu dhe Albin Tahiri urojnë Kosovën nga Pekini
“Rroftë Kosova”, Kiana Kryeziu dhe Albin Tahiri urojnë Kosovën nga Pekini 18.02.2022 | 21:50
Albin Tahiri dhe Kiana Kryeziu kanë dërguar urimet e tyre me rastin e 14 vjetorit të pavarësisë së Kosovës nga Pekini, atje ku morën pjesë në Lojërat Olimpike Dimërore “Pekini 2022”.
 
Të dy skitarët përmes një video të shkurtër kanë uruar Kosovën më një urim të përbashkët.
 
“Nga Pekini i Kinës iu urojmë ditën e pavarësisë së Kosovës. Rroftë Kosova”.
 
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave