Atletico favorit për të transferuar Mouran e PSG-së
Atletico favorit për të transferuar Mouran e PSG-së 01.05.2017 | 05:16
Atletico Madrid raportohet se ka “mposhtur” Arsenalin në garën për të transferuar Lucas Mouran nga Paris Saint-Germaini këtë verë.
24-vjeçari pritet të largohet nga klubi në fund të sezonit pavarësisht se ka pasur 34 paraqitje për PSG-në në Ligue 1.
Arsenali ishte favoriti për të transferuar brazilianin sepse e sheh si zëvendësues të Alexis Sanchezit që nuk dihet a do të mbesë te “Topçinjtë”.
“Telefoot” raporton se Atletico tani është favoriti kryesor për të transferuar Mouran.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave