Enrique me deklaratë për Real Madridin
Enrique me deklaratë për Real Madridin 21.05.2017 | 00:00
Luis Enrique do ta zhvillojë ndeshjet e tij të fundit si trajner i Barcelonës në Camp Nou.
 
”Nëse ne do ta fitojmë ligën do të ishte fantastike dhe do të festonim”
 
”Nëse jo atëherë ne do të i urojmë kampionët pasi ky është profesionalizmi ynë”, u shpreh spanjolli.
 
Real Madridi me një barazim në ndeshjen e fundit kundër Malagas do ta siguronte titullin e La Ligas. /Telegrafi/
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave