Këto janë katër kombëtaret që përballen në gjysmëfinalen e EURO 2024
Këto janë katër kombëtaret që përballen në gjysmëfinalen e EURO 2024 07.07.2024 | 12:00
Spanja pasi mposhti Gjermaninë ka arritur t’i sigurojë vetes biletën e gjysmëfinales së këtij evropiani. Kjo kombëtare do të përballet me Francën, e cila me anë të penalltive arriti ta mposhtë Portugalinë.
 
Ndërkohë, pas ndeshjeve të së shtunës, u mësuan edhe dy gjysme finalistët e tjerë. Anglia mposhti Zvicrën, po ashtu pas penalltive, ku do të ballafaqohet me Holandën, pasi kjo e fundit mposhti Turqinë.
 
Gjysmëfinalja Holanda – Anglia do të luhet në stadiumin “Signal Iduna Park” në Dortmund të mërkurën, nga ora 21:00.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave