Mbyllet epoka MESSI te Barcelona
Mbyllet epoka MESSI te Barcelona 05.08.2021 | 23:04
Leo Messi nuk do të vazhdoj karrierën me Barcelonën.
 
Klubi katalunas e ka bërë publik vendimin e argjentinasit në faqen zyrtare.
 
Pas gati dy dekadash, 34-vjeçari do të ndahet me Barcelonën./Indeksonline/  
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,