Përfundon sezoni për Isaiah Thomas
Përfundon sezoni për Isaiah Thomas 21.05.2017 | 00:00
Pas lëndimit të pësuar mbrëmë në humbjen ndaj Clevelandit, pak çaste më parë është bërë e ditur që Isaiah Thomas ka një lëndim aspak të lehtë.
 
Ai nuk do të mund ta ndihmojë më skuadrën e Bostonit në ndeshjet e serisë finale ndaj Clevelandit.
 
Momentalisht Bostoni është në disavantazh 2-0 pas dy ndeshjeve të para finale dhe ndodhet shumë pranë eliminimit.
 
Me dy ndeshjet e ardhshme të serisë që luhen në palestrën e Clevelandit, ndërsa mungesa e Thomasit e komplikon edhe më tepër situatën.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave