Zyrtare: N’Golo Kante zgjedhet futbollisti më i mirë i Ligës Premier
Zyrtare: N’Golo Kante zgjedhet futbollisti më i mirë i Ligës Premier 21.05.2017 | 00:00
N’Golo Kante është përzgjedhur futbollisti më i mirë në Ligën Premier. Kjo e fundit në bashkëpunim me EA Sport ka zgjedhur mesfushorin francez të Chelseat si lojtarin më të mirë të sezonit 2016/2017.
 
Me këtë rast futbollisti ka thënë se ndjehet i lumtur për këtë çmim të marrë këtë vit, transmeton Telegrafi.
 
“Është nder i madh të shpallem lojtar i vitit me kaq emra të mëdhenj në futboll. Falënderoj të gjithë që votuan për mua”, tha Kante pasi pranoi çmimin. “Punoj fort në stërvitje. Çdo herë tentoj të jap maksimumin dhe po punoj me lojtarë shumë të mirë. Kjo është arsyeja pse e kam fituar Premierligën dy herë”.
 
Kujtojmë se Kante sikur sivjet me Chelsean edhe vitin e kaluar e kishte ngritur trofeun e titullit të kampionit me Leicester Cityn. /Telegrafi/ 
 
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave