Distria Krasniqi rrëmbeu të artën në Paris, Kuka: Zemra e Parisit sot për herë të 7 flet shqip
Distria Krasniqi rrëmbeu të artën në Paris, Kuka: Zemra e Parisit sot për herë të 7 flet shqip 06.02.2023 | 04:12
Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi, ka fituar sot medaljen e artë në Grand Slamin e Parisit, shkruan KultPlus.
 
Pas kësaj fitore reagoi edhe trajneri Driton Kuka e cila e cilësoi fantastike performancën e xhudistes Krasniqi.
 
Në vijim gjeni postimin e plotë të tij:
 
Zemra e Parisit sot për herë të 7 flet shqip!
Titulli i shtatë me radhë në Grand Slamin e Parisit për Kosovën tonë.
Distria Krasniqi sot ishte tjetër nivel!
E artë e mrekullueshme me performancë fantastike!
Bercy Accor Arena e stërmbushur sot me rreth 12.000 shikues do respektoj shtetin e vogël por të fuqishëm të Kosoves./ KultPlus.com
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave