Kosova nuk mposhtet në “Fadil Vokrri”, barazon me Greqinë
Kosova nuk mposhtet në “Fadil Vokrri”, barazon me Greqinë 06.09.2021 | 23:10
Kosova ka barazuar 1:1 me Greqinë, në ndeshjen kualifikuese për Kupën e Botës 2022, që u zhvillua në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.
 
Vedat Muriqi shënoi për 1:1 për Kosovën në minutën e 92-të për ta barazuar rezultatin.
 
Muriqi shënoi me kokë pas një asisti nga Florent Hadergjonaj.
 
Dardanët kërkojnë një tjetër fitore, për ta blinduar pozitën e tretë në Grupin B. Në tri takimet e para, Kosova ka pësuar dy humbje dhe ka marrë një fitore./Reporteri.net/.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,