Monaco refuzon 120 mln euro nga Reali për Mbappe
Monaco refuzon 120 mln euro nga Reali për Mbappe 21.05.2017 | 00:00
Monaco ka refuzuar një shumë faraonike, që do të shënonte rekord të ri botëror, nga Reali i Madridit, për sulmuesin shpërthyes dhe premtues Kylian Mbappe.
 
Të paktën kështu raporton “the Telegraph”, sipas së cilës madrilenët kishin trokitur në dyert e klubit nga Principata me 120 milionë euro për 18-vjeçarin, që udhëhoqi ekipin e tij drejt titullit në Ligue 1 me 15 gola të shënuar dhe 11 asiste të dhëna.
 
Oferta prej 120 mln eurosh, nëse nuk është vetëm një thashetheme, do të kalonte 100 milionë eurot e paguara nga Manchester United për t’i rrëmbyer Juventusit francezin Paul Pogba.
 
Sulmuesi francez ka kontratë deri në vitin 2019, por Monako është e vendosur ta mbajë ende thesarin e saj më të çmuar, sigurisht duke i ofruar atij rinovimin.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave