Synon botërorin në ski, Lara Gut-Behrami: Më ka ndihmuar bashkëshorti
Synon botërorin në ski, Lara Gut-Behrami: Më ka ndihmuar bashkëshorti 15.02.2024 | 03:04
Lara Gut-Behrami, nusja e Kosovës është në formë fantastike dhe po synon titullin botëror në Crans-Montana.
 
Gruaja e futbollistit shqiptar, Valon Behrami aktualisht po dominon Botërorin e Skive. Ajo fitoi dy garat e fudnit dhe mori kryesimin në Kupën e Botës të përgjithshme, shkruan Indeksonline
 
32-vjeçarja gjatë një interviste për 20min e largoi presionin nga vetja duke thënë se s’po mendon për Kupën e Botës.
 
“Ëndërrimi sigurisht që lejohet. Të gjithë ëndërrojnë. Sezoni është ende i jashtëzakonshëm, i gjatë”, u shpreh fillimisht skiatorja zvicërane
Lara-Gut Behrami tregoi se Valoni, bashkëshorti i tij i ndihmoi shumë kur ajo kishte lëndime dhe dështime gjatë karrierës së saj.
 
“Jam e vetëdijshme se sa shpejt mund të lëndohesh. Në fillim nuk e dija se çfarë do të thotë të mos ecësh në mbytje. Bashkëshorti më ndihmoi shumë në këtë proces”, vazhdoi tutje ajo.
 
Kujtojmë që gjatë karrierës së saj, Lara Gut-Behrami fitoi dy medalje të arta të Kupës së Botës dhe një medalje të artë olimpike./Indeksonline/
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave