Ish-deputeti i LDK-së tregon se si ia shpëtoi jetën Berlusconi
Ish-deputeti i LDK-së tregon se si ia shpëtoi jetën Berlusconi 12.06.2023 | 02:36
Ish-deputeti i LDK-së, Fetah Rudi, pas vdekjes së Silvio Berlusconit, ka treguar një ngjarje me të.
 
Ai ka treguar se pas atentatit që iu bë në vitin 2000, e dërguan për shërim në Itali, ku kishte qëndruar një vit të plotë.
 
Ku Silvio Berlusconi dhe qeveria e tij ia kishin mbuluar të gjitha shpenzimet.
 
Postimi i plotë:
 
Ishte viti 2000, ku pas atenatit me derguan per sherim ne Itali, ku qendrova per 1 vit te plote. Ne Itali me derguan me plage te renda e ne koma, dhe pothuajse pa shenja jete. Por zoti dhe Italia ma riktheu ne jete. E meritat pse une sot jam gjalle i takojne edhe Silvio Berlusconit, qeveria e te cilit i kishte mbuluar te gjitha shpenzimet e trajtimin tim! Sot, ndjej pikellim per vdekjen e Berlusconit, nje mik i madh i shtetit te Kosoves! Zoti e bekofte!
 
 
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave