Albani dhe Miriami i bashkohen iniciativës ku u mbollën 200 pemë të reja për t’u rritur në shenjë të dashurisë
Albani dhe Miriami i bashkohen iniciativës ku u mbollën 200 pemë të reja për t’u rritur në shenjë të dashurisë
14.02.2018 | 12:00
“Këtë vit mos këput asgjë për dashurinë, më mirë hidh rrënjët dhe shih të
10 shenjat që ju dy keni lindur për të qenë së bashku
10 shenjat që ju dy keni lindur për të qenë së bashku
14.02.2018 | 00:00
Dashuria është dashuria dhe është një nga ndjenjat më të fuqishme në botë. Kjo
Personi i imunizuar ndaj bletëve
Personi i imunizuar ndaj bletëve
19.01.2018 | 12:00
Nëse keni menduar se profesioni që ju ushtroni është më i keqi apo vështiri në
Këto metoda do të ndryshojnë plotësisht jetën tuaj
Këto metoda do të ndryshojnë plotësisht jetën tuaj
21.11.2017 | 12:00
Keni menduar të ndryshoni metodën se si organizoni diçka
Paparacët duke fotografuar macen e Bill Clinton
Paparacët duke fotografuar macen e Bill Clinton
15.11.2017 | 00:00
Është fotografi e vitit 1992 ku shihen fotografët që kanë rrethuar macen e
Sa kushton te pini nje kafe neper bote Zvicra perseri do ju habise!
Sa kushton te pini nje kafe neper bote Zvicra perseri do ju habise!
19.09.2017 | 12:00
Sikur në vendin tonë - edhe në botë, qytetet janë përplot me kafene, të mbushur
Ide gjeniale nje ure e jashtezakonshme ne Holande
Ide gjeniale nje ure e jashtezakonshme ne Holande
19.09.2017 | 00:00
Në botë ka shumë gjëra të mrekullueshme sa ndonjëherë nuk di kë të veçosh. Por,
Mesoni cila eshte pasaporta me e forte ne bote seshte ajo e SHBA e as e Gjermanise
Mesoni cila eshte pasaporta me e forte ne bote seshte ajo e SHBA e as e Gjermanise
13.09.2017 | 00:00
Keni sigurim shëndetësor, si dhe shkollim në fakultet, pushim të paguar vjetor,
Pastrimi që jua bën shtëpinë më të ndotur
Pastrimi që jua bën shtëpinë më të ndotur
06.06.2017 | 04:05
Dhe shtëpiaket më maniake të pastërtisë mund të mësojnë disa gjëra lidhur me
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave