Ëmbëlsia e këtij qenushi do t’ju bëjë për vete
Ëmbëlsia e këtij qenushi do t’ju bëjë për vete
09.12.2019 | 03:09
Edhe ata të cilët ju frikësohen qenëve, nëse e shikojnë këtë qenush ka gjasa që
Gjen qenin e zhdukur pas tre vjetësh, momente emocionuese
Gjen qenin e zhdukur pas tre vjetësh, momente emocionuese
12.10.2019 | 10:10
Një shfaqje e pastër dashurie, e një besnikërie që mbetet përjetë. Pamjet që
U padit në një fshat francez për ndotje akustike/ Gjykata: Gjeli të këndojë
U padit në një fshat francez për ndotje akustike/ Gjykata: Gjeli të këndojë
08.09.2019 | 11:12
Pronarja e gjelit tashmë të famshëm në Francë, Maurice (Moris) doli triumfuese
Korbi “luan rolin e arbitrit” në përleshjen mes dy maceve
Korbi “luan rolin e arbitrit” në përleshjen mes dy maceve
05.08.2019 | 10:51
Në një video e cila po qarkullon në rrjetin social Facebook, shihet se si një
Momenti heroik kur lopa nxjerrët nga puseta
Momenti heroik kur lopa nxjerrët nga puseta
01.08.2019 | 10:26
Disa persona po provojnë ta shpëtojnë një lopë, të ngecur në një pusetë.
Luljeta Selimi, gruaja e cila përkujdeset për 17 qentë
Luljeta Selimi, gruaja e cila përkujdeset për 17 qentë
07.03.2019 | 10:42
Pse i mban Luljeta Selimi 17 qentë dhe sa është e vështire një gjë e tillë e
Në Prizren lindet foshnja me dhëmb në gojë
Në Prizren lindet foshnja me dhëmb në gojë
21.01.2019 | 10:33
Është e zakonshme që një fëmijë të lind pa dhëmbë, ndërsa deri te dalja e tyre
Momentet më “epike” të qenve, do të shkriheni së qeshuri
Momentet më “epike” të qenve, do të shkriheni së qeshuri
18.11.2018 | 12:01
Të kesh një kafshë shtëpiake, e sidomos qen do të thotë hare në shtëpi.
Ndoshta nuk i dinit, por ka 7 lloje dashurish në jetë!
Ndoshta nuk i dinit, por ka 7 lloje dashurish në jetë!
21.09.2018 | 11:46
Psikologët dhe shkencëtarët prej vitesh po mundohen t’i japin përgjigje kësaj
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave